Powitanie
Witam wszystkich użytkowników forum.
Mam na imię Ewa i jestem mamą Michała Bartkiewicza.

Ponieważ to forum, to mój debiut w tej dziedzinie, mogę być nieporadnym administratorem, ale postaram się sprostać wszystkim wyzwaniom. Jeżeli wśród Państwa znajduje się ktoś, kto ma już jakieś doświadczenie w tej kwestii zapraszam do współpracy. Rola moderatora jest do obsadzenia.
Zapraszam wszystkich Państwa do współpracy!


  PRZEJDŹ NA FORUM