| Powitanie |
| Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Ewa i jestem mamą Michała Bartkiewicza. Ponieważ to forum, to mój debiut w tej dziedzinie, mogę być nieporadnym administratorem, ale postaram się sprostać wszystkim wyzwaniom. Jeżeli wśród Państwa znajduje się ktoś, kto ma już jakieś doświadczenie w tej kwestii zapraszam do współpracy. Rola moderatora jest do obsadzenia. Zapraszam wszystkich Państwa do współpracy! |